KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiska blad 14943289
nr 1494 3289
Grafiska blad
2 st, Marina, ramade, yttermått inklusive ram: 51x73 -70x89 cm. Ej signerad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 20:35:04
150 kr